Кулачкові перемикачі: новий підхід до забезпечення якості

Перемикач є нескладним, але водночас дуже важливим апаратом. Велика різноманітність застосувань перемикачів вимагає від цього простого на вигляд приладу досить високого рівня якості. Адже, не дивлячись на свою простоту, перемикач є найважливішим елементом системи управління. Якістю комутації, здійснюваної перемикачем, у результаті визначається подальша робота механізмів і електричних машин. Тому від апарата, що здєйснюватиме перемикання, поза сумнівом, залежатимуть безвідмовність і безпека роботи всього обладнання.

Завдяки високотехнологічному рівню зборки перемикачів, використанню найсучасніших якісних матеріалів і комплектуючих, підприємство “Веста_Електро” стрімко увірвалось на ринок кулачкових перемикачів. Щодня продукцією нашого виробництва цікавляться все більше підприємств, заводів, організацій, виробників щитового обладнання. Важливим чинником на сьогоднішній день і гнучкість в роботі з нашими клієнтами.

Наявність власного виробництва в Україні дозволяє в найкоротші терміни забезпечити замовників необхідною кількістю кулачкових перемикачів з потрібною програмою комутації. Кулачкові перемикачі випускаються підприємством “Веста_Електро” серійно і є сімейством перемикачів “4G”. Це перемикачі низької напруги (до 660 В), що мають широку область застосування. Завантажити повну статтю